הובלה ימית: מה כדאי להוביל דרך הים?


אפשרויות ההובלה בין מדינה למדינה הן הובלה ימית או הובלה אווירית , במידה ואתם רוצים להעביר לחו"ל דירה, עסק או כל מטען אחר ברוב המקרים ישתלם לכם להוביל בהובלה ימית והסיבה היא משום שההובלה הימית זולה משמעותית מהובלה אווירית וזה מהסיבה שהובלה ימית מתמשכת זמן ארוך יותר מהובלה אווירית, ולכן במידה ואתם בוחרים בהובלה ימית כדאי להודיע לחברת ההובלה כמה שיותר מוקדם על תאריך ההובלה הרצוי.

חשוב בטרם ההחלטה על איך להוביל את המטען לדעת את פרטיו המדויקים כמו משקל המטען סוג המטען נפח המטען ועוד..
אך השאלה החשובה ביותר היא איזה מטען אנו מעוניינים להוביל לחו"ל. אם אנו רוצה להעביר מטענים דוממים רצוי הובלה ימית על אווירית מפני מחיר זול יותר ואפשרות להעברת כמו גדולה יותר, אך אם הכמות קטנה ניתן להוביל אותה הרבה יותר מהר בהובלה אווירית אך המחיר יהיה הרבה יותר יקר. בנוגע להעברת מזון ההמלצה היא הובלה אווירית מהסיבה שבהובלה ימית בגלל אורך זמן ההובלה המזון עלול להיפם מה גם שיש גורמים המשפיעים על משך הזמן כמו מזג האויר ולכן אין שליטה ישירה של חברת ההובלה. אבל על אף החסרונות הללו חשוב לזכור כי זוהי הובלה מומלצת שאפשר להעביר בה את כל סוגי הסחורה וגם סחורה הדורשת תנאים מיוחדים למשל אבטחת מטען או קירורו.

לסיכום לפני שאתם בכלל מחליטים באיזו הובלה להשתמש אתם צריכים לערוך בדיקה מקיפה עבור המטענים שאתם רוצים להעביר ולאחר מכן לבדוק גם את החברות השונות הן מההובלה הימית והן מההובלה האווירית.


חייג עכשיו:04-8622920