משאיות

איך מתחזקים משאית? הדרך הנכונה

במדינת ישראל יש שימוש בכל סוגי המשאיות. משאיות משמשות כיום גורם מרכזי במרבית חברות מכל הענפים ובפרט בחברות ההובלה שם הן הלב. ההוצאות עבור אחזקת המשאית הן גדולות ולכן לפני רכישה צריך לדעת היטב את עלויות האחזקה השונות. הקונה צריך לקחת בחשבון את העלויות הגבוהות שהן חלק נפרד מהוצאת הקניה הראשונית על מנת לא להגרר להפתעות מסוכנות בהמשך.

 

קרא עוד
גרירת משאיות

כדי לגרור משאית שתקועה בדרך על הגרר להתעדכן תחילה בנתוני המשאית. לכן, בענף המשאיות קיימים סוגים רבים של משאיות:
משאית אחודה מרכב של המשאית אינו מפוצל, כלומר שהארגז יושב על המרכב האחוד כחלק בלתי נפרד מהקבינה, משאית לא אחודה, משאית רכינה tipping lorry , עד 12 טון, 15 טון, 27 טון, 34 טון, סמיטריילר ופול טריילר , איזה ארגז יש למשאית? ארגז קירור, ארגז וילונות, ארגז סגור, ומה גובהו של הארגז, או פלטה להובלת ציוד ברזל וכו'. אורך המשאית, מה גובה הפלטה מהקרקע, מבנה הקבינה- דבל קבינה, קבינה רגילה ועוד'.

קרא עוד
ליסינג למשאיות

רבים מאיתנו לא יכולים לעמוד בתשלום הגבוה בעת רכישת משאית ולכן מעדיפים ליסינג שזה בעצם רכישת המשאית בתשלום חודשי לאורך תקופה מסוימת ובסוף התקופה הרוכש מחליט האם לקנות את המשאית או לשדרג אותה למשאית טובה יותר.

קרא עוד
טרייד אין למשאיות

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על טרייד אין למשאיות. מה זה בכלל אומר? האם יש תרגיל? ולמה בכלל ללכת לצעד כזה? כל התשובות.


קרא עוד
משאיות יד שניה

בישראל מתבצעים מדי יום עשרות רכישות של משאיות יד שניה , רכישת משאית יד שניה זהו שוק שמסתמן כבעייתי לרוב המתעניינים ולכלל הציבור מפני שלשוק זה אין גורמים מפקחים וההתנהלות בו היא חופשית כך שבמקרים רבים מוכרי המשאיות המשומשות משתמשים בתרגילים שונים על מנת למכור. תרגילים אלו בחלק מהמקרים מונעים מהקונה לדעת על בעיות במשאית כמו זיוף ק"מ, העלמת סימני תאונה או בעיות ושיתופי פעולה עם מוסכים, אך מצד שני קניית משאית יד שניה לרוב משתלמת במיוחד לאלה הרוצים לחסוך. למרות הבעיות שהוזכרו יש מספר דרכים שיכולים להבטיח לכם קניה בטוחה של משאית.


קרא עוד
משאיות-לקנות או לשכור?

מה הסיפור הגדול סביב משאיות למכירה ? במה זה כל כך שונה מקנייה או השכרה של כלי רכב רגילים? ההבדל הוא גדול וחשוב: משאית היא רכב עצום, בעל תפקיד תפעולי מאוד מסוים. כמו שאנחנו מאפשרים רק לבעל רישיון מיוחד למשאית לנהוג בה, כך מן הראוי שנקדיש תשומת לב בבחירת סוג הרכב הענק הזה לפני שיעלה על הכביש. כמה שונים יכולים להיות התפקידים של משאיות? בואו נהיה כנים, רוב המשאיות נראות אותו דבר, לא? אז נכון, רוב המשאיות נועדו להובלה. אך גם עבור ההובלה ישנן משאיות שצריכות לנסוע מרחקים גדולים יותר וישנן כאלו שפחות. ישנן משאיות שהמטען שהן מובילות

קרא עוד
תנאי הדרך למשאיות בישראל

 איזורי הנסיעה - במידה והמשאית אמורה לנסוע באיזורים עירוניים יש לדאוג לא לחצות גבולות של מידות כמו גובה המשאית, רוחב המשאית ומשקל המשאית. כמו כן לבדוק איזורים בעלי תנאים מיוחדים לכניסת כלי רכב כבדים כמו שעות כניסה לכביש מסוים או רחוב מסוים. בדיקות אלה מחייבות על מנת שלא תתקל המשאית בעת נסיעתה במחסום מסוים שמונע ממנה להמשיך בדרכה.

 


קרא עוד
לוח משאיות-שווה בדיקה !

בתור בעלי משאיות ובעלי חברות הובלה גם לכם לפעמים נמאס ההוצאה השוטפת על תחזוקה של המשאית הקיימת והישנה וברצונכם להתקדם למשאית חדשה וטובה יותר.
כמו שכבר ציינו את הדרכים לרכישת משאית נדון כעת ברכישת משאית יד שניה בלוחות יד שנייה.
לוחות יד שניה מאוד פופולריים במיוחד בתחום הרכבים והמשאיות שם האפשרויות מקיפות ורחבות.
תחילה לוחות יד שניה היו מפורסמות בעיתונים שונים אשר מחולקים לכל התושבים או לחלק ממוקד המעונין בשירות.

קרא עוד
קניית משאית בישראל

לפני רכישת המשאית יש לבצע נסיעת מבחן ולבחון את איך המשאית מתפקדת בכביש והאם אתם שבעים רצון.
מומלץ לערוך סקר שוק על מחירי המשאית ולראות שאתם משלמים מחיר משקף.
נקודה נוספת בעלת משקל בעת הרכישה היא מידת השיתוף פעולה בין החברה לבין הקונה למשל זמינות לשאלות או שירות תיקונים מיידי. בדיקה נוספת היא לגבי הנוחות הפנימית ואבזור המשאית גם מצג הנהג וגם מצג המלווה, במיוחד לאלה המבלים שעות ארוכות על הכביש.
קניית משאית מתחלקת לכמה אפשרויות קנייה שכבר הרחבנו עליהן:
רכישת משאית בליסינג
רכישת משאית יד שנייה
רכישת משאית בטרייד אין
רכישה בתשלום חד פעמי או מעט תשלומים

קרא עוד
שילוט משאיות

כולנו עדים לאמצעי פרסום שונים כמו פרסום על בניינים, פרסום על גשרים ופרסום על מכוניות אך ללא ספק אחד הפרסומים שתופסים ללא ספק מקום נכבד במיתוג וחשיפה הוא שילוט משאיות. אלפי חברות בישראל מפרסמות היום על על משאיות, והסטטיסטיקות מראות שעם השנים התודעה הולכת וגוברת. אחת הסיבות שגורמות לפרסום הזה לעבוד היא שכמות אנשים עצומה נחשפת לפרסום, לפרסום צבעוני ומושך שמטייל בכל רחבי הארץ.


קרא עוד
מידע על משאיות

 משאית הינה כלי רכב כבד המשמש הובלה של סחורות ומטענים שונים. ישנם כיום אלפי סוגי משאיות אשר שונות בגדלים שלהן, בצורתן ובמבנה הפנימי, כיום במשאיות הגדולות יש מנוע עם הספק של 350 כוחות סוס.


קרא עוד
חייג עכשיו:04-8622920