איך מתחזקים משאית? הדרך הנכונה

 
במדינת ישראל יש שימוש בכל סוגי המשאיות. משאיות משמשות כיום גורם מרכזי במרבית חברות מכל הענפים ובפרט בחברות ההובלה שם הן הלב.

ההוצאות עבור אחזקת המשאית הן גדולות ולכן לפני רכישה צריך לדעת היטב את עלויות האחזקה השונות. הקונה צריך לקחת בחשבון את העלויות הגבוהות שהן חלק נפרד מהוצאת הקניה הראשונית על מנת לא להגרר להפתעות מסוכנות בהמשך.

כיום ההוצאה השוטפת המרכזית שצריך להפנות אליה את מירב תשומת הלב היא ללא ספק הדלק שבשנים האחרונות החל לטפס ולגרום לירידת מחירים עד כדי פגיעה קשה ברווחיות הענף.
עלויות הדלק משתנות בהתאם לתנאים הבאים:
- כמות נסיעות
- משקל המטען והגורר
- אזור נסיעה

אחזקה שוטפת נכונה היא גם שימוש בחלפים איכותיים ומעקב אחר דרישות היצרן השונות של כל משאית ומשאית.לכן אלה שיעקבו אחר הוראות היצרן ויפעלו על פיו ידאגו לתחזוקה טובה של המשאית ואלו אשר יזלזלו בהוראות אלו כנראה שירגישו זאת בעלויות אחזקה נוספות. בנוסף משאית חייבת לקבל את הטיפול התקופתי הדרוש לה.

הוצאה נוספת שללא ספק משמעותית היא פוליסת הביטוח , ממש כמו ברכב פרטי אנו ממליצים לערוך השוואה על מנת לוודא שבחרתם בחברה שמספקת את כל השירותים הדרושים למשאית ובמקביל מציעה מחיר נוח ומציאותי.
לא המקום לחסוך!
חשוב שתקבלו את כל שרותי הביטוח בלי לחשוב על המחיר וזאת על מנת להבטיח לכם שקט. ולא להביא לפגיעה בנכס החשוב ביותר לעסק.

כמו כל דבר גם תחזוקה המשאית לא בטוחה וכמה שלא נשקיע על מנת להבטיח את תפעולה הנכון ביותר גם המשאית עלולה להתקלקל באחד הימים למרות כל המאמצים לתחזוקה נכונה. ובגלל זה עלינו מראש להקציב סכום מסוים לתקלות פתאומיות שקורות עם הזמן.

לסיכום חשוב שתדעו שתחזוקה של משאית יכול להגיע לאלפי שקלים בחודש כך שאם אין ביכולתכם לעמוד בסכומים אלו תחשבו שוב. ואם בחרתם לקנות משאית אז תעשו את הבדיקות שיבטיחו לכם את המשאית הטובה ביותר עבורכם.

 

חייג עכשיו:04-8622920